Stáhněte si katalog v PDF

 

Katalog
podlahy
Katalog
stoly

 


 

PRODEJCI V ČR A SR

 


 

Kontakty

ESCO PODLAHY s.r.o.
Blatenská 267
387 31 Radomyšl
Czech Republic
IČ: 28075323
DIČ: CZ28075323

Mobil:   +420 603 155 823
+420 737 477 836
Telefon: +420 380 424 213
Fax: +420 383 411 217

Elektronický kontakt:
www.escopodlahy.cz
podlahy@escopodlahy.cz

Otevírací doba:
Po - Pá:   8:00 - 16:30
So: 9:00 - 12:00

 

 


 

 

 

OSTATNÍ MASIVNÍ PODLAHY

Kromě masivních a vícevrstvých dubových podlah ESCO máme také v nabídce ostatní, ať už klasické nebo moderní pojetí masivních dřevěných podlah doplněné o jiné druhy dřevin, jako například borovice nebo
exotická jatoba.

 

 

BOROVICE

 

V naší nabídce máme také masivní podlahu borovice. Jedná se o francouzskou přímořskou pinii,kterou dodáváme bez povrchové úpravy i povrchovou úpravou tvrdými voskovými oleji OSMO. Zejména v kartáčované variantě působí velmi dominantně, kterou ještě umocňuje šířka prken 20 cm. Tyto podlahy můžete použít jak v moderním, tak i v starším interiéru .Borovici nabízíme v rustikálnějším vzhledu a na přání vám tuto podlahu naolejujeme do jakéhokoliv odstínu dle naší nabídky.

 

 

 

 

 

DUBOVÉ PARKETY

 

Klasika v naší nabídce. Jestliže si přejete mít klasické parkety, i takové přání vám dokážeme splnit. Parkety jsou pravé i levé, takže si sami můžete zvolit způsob pokládky ( stromeček , tzv.“řemen“ nebo pokládka do čtverce ). Navíc jsme schopni nabídnout vám i speciální třídění s bělí nebo bez běli.

 

 

 

 

 

 

DUBOVÉ PARKETY OLEJOVANÉ

 

Masivní dubové parkety povrchově upravené ve stylu kartáčované řady Kolonial nebo postaršené řady Pelgrim - tento druh podlahy se stává stále více oblíbenou variantou. Žádné broušení a olejování parket na místě, ale rovnou včetně povrchové úpravy od výrobce.

 

 

 

 

 

 

DUBOVÉ KAZETY

 

Na přání vám dokážeme vyrobit i masivní nebo vícevrstvé dubové kazety , ať už bez povrchové úpravy moderního vzhledu nebo již s povrchovou úpravou tvrdými voskovými oleji OSMO starobylého vzhledu . Vybrat si můžete s naší standardní nabídky typů, ale kazetu jsme schopni vyrobit vám i na poptávku dle vašeho návrhu. Zvolte si tu vaší nejlepší variantu.

 

 

 

 

 

MAĎARSKÝ VZOR

 

Netradiční masivní dubová podlaha, která si ale poslední dobou získává stále více zákazníků pro svůj vzhled, kdy čela prken jsou zařezávána pod úhlem 45°. I tuto podlahu dokážeme ve firmě ESCO pro vás vyrobit – jak v hladkém provedení řady CHATEAU, tak i v kartáčovaném provedení KOLONIAL nebo postaršeném provedení PELGRIM. Barevné provedení ( tvrdý voskový olej OSMO ) si vyberte dle naší nabídky.

 

 

 

 

 

 
ZEPTEJTE SE NA CO CHCETE